חיים בריאים

אתר חיים בריאים מרכז בשבילכם, בצורה פשוטה וקלה לניווט את כל המידע על כושר, יוגה, תזונה, דיאטה ושמירה על אורח חיים בריא. באתר תמצאו מדריכים, טיפים ותשובות לכל השאלות.

ציוד לחדר כושר


אנחנו זוכרים את הימים בהם ציוד חדר כושר כלל, סולמות, משקולות וספות, מזרונים ואופניים. ובכן הימים ההם חלפו והיום ציוד לחדר כושר כולל לא מעט מכשירים ואביזרי עזר שמאפשרים למתאמנים לא רק לחטב את גופם אלא גם להינות ממגוון רחב יותר של מכשירים, הנה כמה דוגמאות של ציוד לחדר כושר:
  • הליכונים - במקום לרוץ או ללכת ברחוב, עם הפיח והזיהום, במזג אוויר לא נעים. כל מה שצריך זה לעלות על ההליכון, להחליט על מהירות וזמן, ניתן אפילו להחליט באיזה שיפוע יהיה המכשיר, ולהתחיל לרוץ או ללכת.ציוד לחדר כושר
  • אליפטקל - זהו מכשיר סקי שמאפשר לכם לדמות את עצמכם עושים סקי, בזמן שאתם נמצאים בחדר כושר. הרגליים נמצאות על מגלשיים, הידיים אוחזות בסטיקים, המכשיר כמובן עומד יציב והנה אתם מחליקים.
  • ציוד רב תחומי- מדובר על ציוד לחדר כושר שכולל במכשיר אחד מספר אופציות, לרוב מדובר על משקולות עם מספר אופציות להרמה. המכשיר יתאים לעבודה על שרירי הידיים (קדמיות ואחוריות), שרירי גב, שרירי חזה ועוד.
לכל זה אפשר להוסיף ציוד לחדר כושר אשר מאפשר שילוב של תרגילים, בזכות כושר הדמיון של המדריכים במקום.

האם המכשירים מתאימים לבית?

בהחלט. לא מעט אנשים בוחרים להקים לעצמם חדר כושר ביתי, ונוהגים לרכוש את אותם מכשירים שיש בחדרי כושר מקצועיים. זה אומנם עולה לא מעט, אבל חוסך להם את הצורך לרכוש מנוי לחדר כושר, לבזבז זמן על נסיעות מיותרות ובכלל מאפשר להם להתאמן מתי שהם רוצים, כמה שהם רוצים ואף להזמין חברים.

רק אל תשכחו, אם אתם מחליטים לבנות חדר כושר בבית, אתם צריכים גם לשים טלוויזיה ומערכת שתאפשר להם להינות בזמן האימון ממוזיקה טובה, וכן אתם תצטרכו גם תוכנית אימון. בכל זאת באתם להתאמן לא?
מחפשים ציוד לחדר כושר? קבלו הצעות עכשיו!
אנחנו כאן כדי לחסוך לכם זמן וטירחה
הפרטים שלכם לא יועברו לגורם אחר
מלאו פרטים מדוייקים על מנת שתקבלו מענה יעיל ומהיר
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור מגורים
המוסדות אליהם נשלחים הפרטים: