חיים בריאים

אתר חיים בריאים מרכז בשבילכם, בצורה פשוטה וקלה לניווט את כל המידע על כושר, יוגה, תזונה, דיאטה ושמירה על אורח חיים בריא. באתר תמצאו מדריכים, טיפים ותשובות לכל השאלות.

חוגי יוגה


בעשור וחצי האחרונים אנו רואים גידול בכמות האנשים שעושים יוגה. החל מאמצע שנות התשעים, החלו להיפתח עשרות חוגי יוגה בכל רחבי הארץ. חוגי יוגה אלו נפתחים במתנ"סים, מרכזי ספורט והן בבתים פרטיים.

המעניין הוא לא רק המיקום בו נפתחים חוגי יוגה, אלא גם סוג האנשים שהולכים לאימוני יוגה.צמ בניגוד למה שהיינו מצפים, לא מדובר רק בקהל צעיר, אלא גם קהל של מבוגרים, שלא בהכרח יש בינו לבין תרבות המזרח הרחוק חיבור מסוים. החיבור אל יוגה מגיע לא מעט בזכות הילדים שלהם, התקשורת, וכן בזכות הפנייה של רופאים של אותם אנשים לערוך אימוני יוגה. כיום יש הכרה ביתרונות של פעילות יוגה גם בקרב רופאים ברפואה הקונבנציונאלית.

כפי שציינו, חוגי יוגה נערכים בשורה של מקומות ומסלולים:
חוגי יוגה
  • חוגי יוגה במתנ"סים-  כאן מדובר על חוגי יוגה לכל הגילאים, בהתאמה על פי קבוצות. אנחנו יכולים למצוא חוגי יוגה מילדים ועד מבוגרים.
  • חוגי יוגה במרכזי ספורט- כאן אנחנו מוצאים לצד אימוני ספורט רגילים גם הזמנה אל חוג יוגה. בלא מעט מרכזים מוצעים חוגי יוגה משותפים להורים ולילדים, דוגמא בייבי יוגה. המטרה היא להנחיל מגיל מאוד צעיר את רעיונות היוגה ולפתח לילד תרגולים פיזיים בריאים
  • חוגי יוגה בבתים- מאמני יוגה, מציעים לא פעם אימוני יוגה אישיים וקבוצתיים בבתים. מדובר על קבוצות קטנות, של 3-4 אנשים, שמתאמנים יחד, על מזרון בסלון או במרפסת. היתרונות בחוגים אלו, הם האינטימיות והעבודה האישית.

לסיכומו של דבר יש לומר, חוגי יוגה עוזרים לא רק להעניק למתאמנים את הכללים של עבודה פיזית נכונה אלא גם מנחילים להם כללים נכונים של יציבות ועבודה נכונה עם הגוף, שישרתו אותם גם בהמשך.
מחפשים חוגי יוגה? קבלו הצעות עכשיו
אנחנו כאן כדי לחסוך לכם זמן וטירחה
הפרטים שלכם לא יועברו לגורם אחר
מלאו פרטים מדוייקים על מנת שתקבלו מענה יעיל ומהיר
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור מגורים
המוסדות אליהם נשלחים הפרטים: