חיים בריאים

אתר חיים בריאים מרכז בשבילכם, בצורה פשוטה וקלה לניווט את כל המידע על כושר, יוגה, תזונה, דיאטה ושמירה על אורח חיים בריא. באתר תמצאו מדריכים, טיפים ותשובות לכל השאלות.

מדריכי חדר כושר


בניגוד למה שאנחנו חושבים לפעמים, מדריכי חדר כושר סוחבים על גבם אחריות כבדה. התנהלות לא נכונה מצידם יכולה לגרום נזק בריאותי , לעיתים בלתי הפיך, אצל המתאמנים.

זה מתחיל כבר ביצירת תוכנית עבודה למתאמנים, מדריכי חדר כושר צריכים להתייחס לאלמנטים כמו גיל, משקל, גובה, מין, מצב בריאותי, משך הזמן ששמרו על כושר בעבר, מטרות ועוד.

לאחר מכן, עליהם לשים לב שבמשך זמן האימון, המתאמנים עובדים בצורה נכונה, הן עם המכשירים והן עם המשקולות. לדוגמא, אם בחור מרים משקל הרבה יותר גבוה ממה שמותר לו והמדריך לא אומר לו כלום בעניין, עלול להיגרם לו נזק קשה בגב ובצוואר. דוגמא אחרת היא, מדריכי חדר כושר צריכים לשים לב שהמתאמנים עורכים חימום לפני תחילת האימון, אחרת הם ימתחו את השרירים ולאורך זמן ייגרם להם נזק.

כמו כן, מדריכי חדר כושר צריכים לוודא שהמתאמנים לבושים בצורה מתאימה לאימון ספורטיבי, שהם עושים הפסקות בין סט לסט, והם עצמם, המדריכים, צריכים לוודא להחליף למתאמנים תוכניות אימון מדי כמה שבועות.

בסיכומו של דבר, האחריות הזאת היא זו שתאפשר למתאמנים להתאמן בבטחה ובצורה נכונה.
קבלו הצעות מחיר לחדרי כושר באזורכם
אנחנו כאן כדי לחסוך לכם זמן וטירחה
הפרטים שלכם לא יועברו לגורם אחר
מלאו פרטים מדוייקים על מנת שתקבלו מענה יעיל ומהיר
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור מגורים
המוסדות אליהם נשלחים הפרטים: